Image

TR
EN
Image

Kurumsal

Image

Hakkımızda

İnşaat projelerinde yarım asırlık geçmişe sahip olan Bay İnşaat, 60 yılı aşkın ticaret tecrübesine sahip Nesim Özmandıracı liderliğinde, inşaat mühendisleri Şafak Levi ve Taner Tombuloğlu ile Erol Özmandıracı ve Elazar Yakar’ın bir araya gelmesi sonucunda, 1997 yılında kurumsal marka tescilini gerçekleştirmiştir. Bay İnşaat, dünyanın ve Türkiye’nin en iyi mimarlarının tasarladığı yaşam projelerini; öz kaynaklarını kullanarak, imar yönetmeliklerine uygun, hukuki altyapısı tamamlanmış ve ruhsatı alınmış olarak müşterilerine sunmaktadır.

Bugüne kadar Bay İnşaat tarafından gerçekleştirilen bütün projeler; planlanan zamanda ve müşterilerine iskanları alınarak teslim edilmiştir. Söz konusu projeler arasında; Beyza Evleri Tarabya, Bay İstinye Konakları, Hilpark İstinye ve Hilpark Suites İstinye gibi prestijli yapılar mevcuttur. Bu yapılar Bay İnşaat’ın sunduğu “lüks ve tasarım” anlayışının en somut örneklerindendir. Bay İnşaat’in son projesi 42 Maslak ise bu felsefenin en yenilikçi tezahürüdür. Her detayın titizlikle planlandığı 42 Maslak, insan ve sanatın merkezde olduğu bir yaşam alanıdır.

“Kalite, doğru profil, doğru lokasyon ve doğru yönetim” düsturuyla güven ve saygı mimarı olan Bay İnşaat, 50 yıldır müşterilerine sorunsuz yaşam konseptleri sunmaktadır. “İnşaatta sanat” anlayışı ile İstanbul’daki ilk konsept proje olan 42 Maslak’ı gerçekleştiren Bay İnşaat, sanat ve sosyal sorumluluğu bir araya getirerek yaratıcı sektörlere destek vermeye devam etmektedir.

50 YILDIR; ÜSTÜN KALİTE, NİTELİKLİ PROFİL, EŞSİZ LOKASYON, KARARLI YÖNETİM

Bay İnşaat felsefesini ‘’güven, kalite ve saygının mimarı’’ olarak belirlemiştir. Paydaşları ve müşterileri ile kurduğu güçlü bağlar bu yaklaşımın bir sonucudur. Bay İnşaat, doğaya ve sanata karşı üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir. Kurulduğu ilk günden beri farklı sosyal projeleri desteklemektedir. “Benim Ormanım” projesi kapsamında Bay İnşaat, TEMA Vakfı aracılığı ile gerçekleştirdiği ağaçlandırma çalışmaları sonucunda bugüne kadar Tekirdağ ilinde 8.900 adet fidanın ve İzmir, Beydağ’da 22.800 adet fidanı toprakla buluşturmuştur. Bay İnşaat, kurulduğu günden bu yana toplam 228.960 m² alanın ağaçlandırılmasına katkı sağlamıştır ve yeşil bir Türkiye için ağaçlandırma çalışmalarına destek olmaya devam etmektedir.

Image

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz: BAY İnşaat, ilham veren projeler ile kentin yaşam kalitesine ve marka değerine katkı yapmak için çalışıyor.

Misyonumuz: BAY İnşaat, proje geliştirmeden anahtar teslimine kadar her adımda; kaliteden taviz vermeden, takım çalışmasına inanarak, tedarikçileri, iştirakçileri ve müşterileriyle birlikte güven ve saygıyı temel alan kalıcı ilişkiler inşa etmeyi amaçlıyor.

Değerlerimiz:

Çevreye ve topluma saygılı;

Sorumlu;

Kaliteden ödün vermeyen;

Sonuç odaklı;

Güvenilir;

Yükümlülüklerini vaktinde yerine getiren;

Çalışan ve tedarikçileriyle iş birliğine inanan;

Doğru ve adil ilişkiler kuran;

Sanatı ve yaratıcı sektörleri destekleyen;

bir şirketiz.